Izbornik

Popis članova Društva

ČLANOVI DRUŠTVA SVEUČILIŠNIH NASTAVNIKA
U 2016. GODINI
 

 

AGRONOMSKI FAKULTET
Svetošimunska cesta 25, Zagreb

1. Butorac Jasminka

ARHITEKTONSKI FAKULTET
Kačićeva 26, Zagreb

1. Delić Alenka
1. Sneler Marino

EDUKACIJSKO REHABILITACIJSKI FAKULTET
Kušlanova 59a, Zagreb

1. Koller-Trbović Nivex
2. Pribanić Ljubica
3. Žižak Antonija

EKONOMSKI FAKULTET
Trg J.F.Kennedija 6

1. Akrap Anđelko
2. Cota Boris
3. Čavlek Nevenka
4. Čavrak Vladimir
5. Horak Hana
6. Jurčić Ljubo
7. Kovačević Zoran
8. Krnajski-Hršak Vera
9. Mikulić Josip
10. Obadić Alka
11. Ozretić-Došen Đurđana
12. Pleli Nada
13. Podrug Najla
14. Pološki-Vokić Nina
15. Prebežac Darko
16. Slakoper Zvonimir
18 Vašićek Vesna

FAKULTET ELEKTROTEHNIKE I RAČUNARSTVA
Unska 3, Zagreb

1. Bogdan Stjepan
2. Debrecin Nenad
3. Kos Mladen
4. Lovrek Ignac
5. Žubrinić Darko

FAKULTET KEMIJSKOG INŽENJERSTVA I TEHNOLOGIJE
Marulićev trg 19, Zagreb

1. Dananić Vladimir
2. Dejanović Igor
3. Findrik Blažević Zvjezdana
4. Govorčin-Bajsić Emi
5. Jukić Ante
6. Kosar Vanja
7. Kovačić Marin
8. Kraljić Roković Marijana
9. Kušić Hrvoje
10. Leskovac Mirela
11. Lončarić-Božić Ana
12. Lučić Blagojević Sanja
13. Milardović Stjepan
14. Ocelić Bulatović Vesna
15. Otmačić Ćurković Helena
16. Steinberg Ivana
17. Sudar Martina
18. Škorić Irena
19. Tomašić Vesna
20. Volovšek Vesna
21. Zelić Bruno

FAKULTET POLITIČKIH ZNANOSTI
Lepušićeva 6, Zagreb


1. Kasapović Mirjana
2. Leinert-Novosel Smiljana
3. Zakošek Nenad

FAKULTET STROJARSTVA I BRODOGRADNJE
Ivana Lučića 5, Zagreb

1. Essert Mario

FARMACEUTSKO-BIOKEMIJSKI FAKULTET
A. Kovačića 1, Zagreb

1. Jurišić Grubešić Renata

FILOZOFSKI FAKULTET

I.Lučića 3, Zagreb

1. Afrić Vjekoslav
2. Agičić Damir
3. Ajduković Dean
4. Arambašić Lidija
5. Bagić Krešimir
6. Bikić-Carić Gorana
7. Blažina Dalibor
8. Bobinac Marijan
9. Botica Stipe
10. Budak Neven
11. Bunjevac Tomislav
12. Buško Vesna
13. Čačinović Nadežda
14. Čaldarović Ognjen
15. Čale Morana
16. Černelić Milana
17. Čorkalo Biruški Dinka
18. Čulig Benjamin
19. Damjanović Stjepan
20. Dovedan Zdravko
21. Durman Aleksandar
22. Fink-Arsovski Željka
23. Galić Branka
24. Gonc-Moačanin Klara
25. Hercigonja-Mikšik Edita
26. Hoyt Aleksander Douglas
27. Ivić Nenad
28. Jarak Mirja
29. Jerneić Željko
30. Ježić Mislav
31. Josipović-Smojver Višnja
32. Jukić-Gregurić Tatjana
33. Jurković Miljenko
34. Kuntić Makvić Bruna
35. Lasić-Lazić Jadranka
36. Liker Mario
37. Ljubičić Maslina
38. Lopina Vjera
39. Marković Predrag
40. Matanović Julijana
41. Menac Mihalić Mira
42. Mildner Vesna
43. Milićević Bradač Marina
44. Moačanin Nenad
45. Novaković Darko
46. Pavelin Lešić Bogdanka
47. Pavlovski Borislav
48. Pintarić Neda
49. Polić-Bobić Mirjana
50. Pranjković Ivo
51. Prlender Ivica
52. Prošev-Oliver Borjana
53. Pupovac Milorad
54. Radman Vivijana
55. Sesar Dubravka
56. Strecha Mario
57. Sychowska-Kavedžija Jolanta
58. Šimić-Kanaet Zrinka
59. Šute Ivica
60. Tadić Marko
61. Tadinac Babić Meri 
62. Težak-Gregl Tihomila
63. Tomić Janica
64. Užarević Josip
65. Veljak Lino
66. Vidmarović Natalija
67. Vlahović Štetić Vesna
68. Žic-Fuchs Milena
69. Žinić Sanja
70. Žunec Ozren

GEODETSKI FAKULTET
Fra A.Kačića Miošića 26, Zagreb

1. Barković Đuro
2. Bašić Tomislav
3. Beban-Brkić Jelena
4. Ciceli Tomislav
5. Džapo Marko
6. Frangeš Stanislav
7. Gajski Dubravko
8. Ivković Mira
9. Markovinović Danko
10. Mastelić-Ivić Siniša
11. Medak Damir
12. Mraović Branka
13. Novaković Gorana
14. Radović Nikol
15. Rezo Milan
16. Roić Miodrag
17. Rožić Nevio
18. Špoljarić Dragan
19. Tutek Željka
20. Vučetić Nada
21. Zadelj-Martić Vida
22. Zrinjski Mladen

GRAĐEVINSKI FAKULTET,
Fra A.Kačića Miošića 26, Zagreb

1. Bjegović Dubravka
2. Dujmović Darko
3. Gjetvaj Goran
4. Gorjanc Sonja
5. Ivšić Tomislav
6. Krolo Joško
7. Meštrović Darko
8. Mujkanović Nijaz
9. Radujković Mladen
10. Rak Mladenko
11. Šavor Zlatko

GRAFIČKI FAKULTET SVEUČILIŠTA U ZAGREBU
Getaldićeva 2, Zagreb

1. Mikota Miroslav
2. Modrić Damir
3. Petric Maretić Katja

KINEZIOLOŠKI FAKULTET
Horvaćanski zavoj 15, Zagreb


1. Matković Branka
2. Milanović Dragan
3. Neljak Boris

MEDICINSKI FAKUTET U ZAGREBU
Šalata 3, Zagreb


1. Bradamante Želimir
2. Judaš Miloš
3. Kalenić Smilja
4. Šmalcelj Anton


MUZIČKA AKADEMIJA
Trg Republike Hrvatske 12, Zagreb


1. Bilić Ivana
2. Dešpalj Valter
3. Glodić Veljko
4. Gregurić Damir
5. Harkay Bánk
6. Lazar Krešimir
7. Lešnik Igor
8. Mihanović Branko
9. Novak Marina
10. Penzar Mario
11. Sremec Dragan
12. Tikvica Đuro
13. Vadjon Laura
14. Vulelija Šime

PRAVNI FAKULTET U ZAGREBU
Trg Republike Hrvatske14, Zagreb


1. Ajduković Marina
2. Bonačić Marin
3. Derenčinović Davor
4. Dragičević-Prtenjača Marta
5. Jaramaz-Reskušić Ivana
6. Josipović Ivo
7. Josipović Tatjana
8. Munivrana Vajda Maja
9. Petrak Marko
10. Roksandić Vidlička Sunčana
11. Štambuk Ana
12. Urbanc Kristina
13. Uzelac Alen
14. Vedriš Mladen

PRIRODOSLOVNO MATEMATIČKI FAKULTET
Horvatovac 102a, Zagreb


1. Allegreti Ivo
2. Allegreti Živčić Vlasta
3. Babić Emil
4. Barišić Slaven
5. Bjeliš Aleksa
6. Cindrić Marina
7. Furić Miroslav
8. Hamzić Amir
9. Hršak Vladimir
10. Kalafatić Mirjana
11. Kallay Nikola
12. Kerovec Mladen
13. Kovačević Davor
14. Krsnik-Rasol Marijana
15. Matković-Čalogović Dubravka
16. Mihalić Zlatko
17. Orlić Mirko
18. Paar Vladimir
19. Pallua Silvio
20. Plenković-Moraj Anđelka
21. Popović Zora
22. Preočanin Tajana
23. Sović Ivica
24. Sremac Jasenka
25. Šunjić Marijan
26. Vicković Ivan
27. Vretenar Dario

PREHRAMBENO-BIOTEHNOLOŠKI FAKULTET
Pierottijeva 6, Zagreb

1. Bielen Ana
2. Belščak Cvitanović Ana
3. Dragović-Uzelac Verica
4. Durgo Ksenija
5. Huđek Ana
6. Kos Blaženka
7. Levaj Branka
8. Markov Ksenija
9. Marković Ksenija
10. Mikšaj Miroslav
11. Mrša Vladimir
12. Novak Srđan
13. Petravić Tominac Vlatka
14. Slavica Anita
15. Svetec Ivan-Krešimir
16. Šupih-Kvaternik Andrea
17. Šušković Jagoda
18. Vahčić Nada

RUDARSKO-GEOLOŠKO-NAFTNI FAKULTET
Pierottijeva 6, Zagreb

1. Durn Goran
2. Kapor Frankica
3. Koščak Kolin Sonja   
4. Vrkljan Maja

TEKSTILNO-TEHNOLOŠKI FAKULTET
Prilaz baruna Filipovića 30, Zagreb

1. Cetina Mario
2. Pečarić Josip
3. Rolich Tomislav
4. Mijović Budimir

 

STOMATOLOŠKI FAKULTET
Petrinjska 34 , Zagreb

1. Anić Ivica
2. Bekavac Bešlin Miroslav
3. Bolanča Ante
4. Filipović Zore Irina
5. Katanec Davor
6. Katunarić Marina
7. Komar Dragutin
8. Macan Darko
9. Mandić Zdravko
10. Matejčić Aljoša
11. Mijić August
12. Pavelić Božidar
13. Prpić Mehičić Goranka
14. Roša Jagoda
15. Stipetić-Ovčariček Jasmina
16. Šlaj Mladen
17. Ulovec Zlatko

VETERINARSKI FAKULTET 
Heinzelova 55, Zagreb

1. Mihelić Damir

INSTITUT ZA MEDICINSKA ISTRAŽIVANJA I MEDICINU RADA
Ksaverska cesta 2, Zagreb

1. Prlić Ivica
2. Varnai Veda Marija

INSTITUT ZA DRUŠTVENA ISTRAŽIVANJA
Amruševa 11/II, Zagreb

1. Vlasta Ilišin